Home Üyelerimiz

Üyelerimiz

SANAYİCİ ALT GRUBU ÜYELERİ                

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1RECEP ATEŞAK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2YAKUP AKBELAKBEL SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
3MUSTAFA AKBELAKDEM MEYVE ÖZÜ VE TARIMSAL SAN. TİC. A.Ş.
4VEDAT METE ÜNSALAKOVA SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
5FATİH ÖZDEMİRASTOSAN SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
6HARUN ÇALLIAMBALAJLI SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
7İSMET KABAKAYNES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
8MURAT KARLIBAŞBAHÇIVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
9EMİN BOLCALBAKKALBAŞIOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
10ÜNAL METEBAKRAÇ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İMALATI GIDA PAZ. İTH. İHR. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
11HALİL DURMAZBALKAN SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
12HAKAN BAŞERBAŞARI MÜŞAVİRLİK TİC. LTD.ŞTİ.
13ANIL UZUNBEL –KARPER GIDA SAN. A.Ş.
14SABİT KOSTAKBENTLEY-MERKİM SÜT ANALİTİK CİHAZLARI KİMYASAL MEDİKAL GIDA TARIM OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
15MEHMET ALİ ARICI BOLVADİN SÜT GIDA TARIM HAYV. İNŞ. NAK. İTH. İHRC. SAN. VE TİC. A.Ş.
16GÖKHAN YILDIRIMCİCİ SÜT SAN. VE TİC. A.Ş.
17RAMAZAN ÜRKÜTÇAVUŞOĞULLARI SÜT VE GIDA MAM. SAN. TİC. A.Ş.
18MÜMİN KESKİNDANONE TİKVEŞLİ GIDA VE İÇECEK A.Ş.
19HALİT DEMİREL DEMİRELLER AKARYAKIT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
20MEHMET BARIŞ ÖZTUNÇDİMES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
21SÜLEYMAN DURAN DURANLAR SÜT SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
22ABDÜLHAMİT CANEKER SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
23MUSTAFA EKİCİEKİCİLER SÜT GIDA TARIM HAYVANCILIKSAN. VE TİC. A.Ş.
24İDRİS KURNAZEKSO SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
25FARUK TOKMAKELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
26DENİZ SAYGILIENKA SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
27ADEM SARARMIŞ ETİ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
28ALİ KAHRAMANEZİNE PEYNİRİNİ VE MANDIRACILARINI KORUMA GELİŞTİRME VE TANITMA DERNEĞİ
29SABİT KARACAGÖNENLİ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
30ZÜLKÜF KOPUZGÜNDOĞDU GIDA SÜT.ÜRN. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
31İHSAN ÇİLEKGÜNEY SÜT SANAYİ VE GIDA MADDELERİ TİC. A.Ş.
32KOSAT GÜRLERGÜR SÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
33EYÜP AKPINARİSTANBUL TİCARET BORSASI
34SERKAN KARAİTİMAT PEYNİRCİLİK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İMALAT PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş.
35METİN TERZİOĞLUİZİ SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SAN. TİC. A.Ş.
36CEMAL İDACIİZMİR TİCARET BORSASI
37MEHMET ALİ KUNTOĞLUKEMPOSTAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
38ALİ TUNAHAN AYGINKONYA TİCARET BORSASI
39CELALETTİN KUZUCUKUZUCU SÜT. MAM. SAN. TİC. A. Ş.
40VAHTİ VURAL YAZGANMALKARA BİRLİK SÜT VE SÜT MAMÜLLERİ A.Ş.
41ATİLA GÜRSOYMAMSAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
42ERGÜN AYHANMAR TÜKETİM MAD. İTH. İHRC. SAN. VE TİC. A.Ş. (KAY SÜT)
43BEKİR GÜLDÜOĞLUMEYSU GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
44HAKKI YİĞİT MEYSÜT MEYVE SÜT VE GIDA MAM. SAN. TİC. A.Ş.
45SAMED ÖZDAĞMİLKMAN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. A.Ş.
46BURHAN SAKKAOĞLUMİLKON SÜT VE GIDA MAMÜL. SAN. VE TİC. A.Ş
47YAKUP ÖZTÜRKOĞUZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A. Ş.
48MURAT OKÇUOKÇULAR SÜT MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
49ERSOY YALLIOĞLUÖDEMİŞ TİCARET BORSASI
50ŞERAFETTİN GÜLLÜÖZGÜLLÜ SÜT MAM. HAY. VE İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
51HAKAN AKKOYUNPANAGRO TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
52ÖZLEM YALÇINPINAR SÜT MAM. SAN. A.Ş.
53TEOMAN DURUKANRELLA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
54OSMAN DEMİRELRODOS SÜT GIDA İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
55MEHMET UĞUR BUHARALI SELSÜT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
56NAHİT YAZICIOĞLUSETBİR TÜRKİYE SÜT, ET, GIDA SANAYİCİLERİ VE ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
57TEVFİK SAKIPAĞASGS SÜT VE GIDA SAN. A.Ş.
58TEMEL HIDIMOĞLUSÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.
59SERDAR AYDEMİRSÜTOFİS GIDA MAM. SAN. TİC. A.Ş.
60MUSTAFA BORAZANŞEKER SÜT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
61ADİL AKKUŞSLAVA SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
62TARIK DEMİRKANŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
63DERYA TAHSİLDAROĞLUTAHSİLDAROĞLU SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
64HAKAN KAZANCIGİLTAKIŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
65ANIL SUSURLUKLUTAT GIDA SANAYİİ A.Ş. (SEK SÜT)
66İLKER KAÇANTEKSÜT SÜT MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
67ORAL BOZYİĞİTTETRA PAK MAKİNA TİC. VE SER. LTD. ŞTİ.
68HALİL İBRAHİM ÖZBAYATTİGEM TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
69HÜSEYİN SARIBAŞTOBB TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ
70MUSA UĞUR UĞURAY SÜT A.Ş.
71MEHMET EVRENÜNYEMSAN YEM VE GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
72BUSE PINAR KAÇARYÖRSAN GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
73BASRİ ÖZYÖRÜK SÜT ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ
74GALİP ÇAĞATAY ANARATYÖRÜKOĞLU SÜT VE ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş.

 

ÜRETİCİ ALT GRUBU ÜYELERİ     

 

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1OSMAN DERİN AFYONKARAHİSAR SİNANPAŞA, ŞUHUT SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
2ESAT ZENGİN AKSARAY İLİ MERKEZ İLÇE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
3CİHAT ŞİMŞEK BALIKESİR İLİ MERKEZ İLÇE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
4ÖZGÜR BAKAN BANDIRMA VE ERDEK İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
5MURAT DEĞERBİGADİÇ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
6TAHSİN BARAN BUCAK, ÇELTİKÇİ, AĞLASUN İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
7HARUN ARSLANÇAN İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
8İBRAHİM ETHEM KURKUT DURSUNBEY SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
9HÜSEYİN ALDEMİR EMİRGAZİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
10HÜSAMETTİN AYDIN EZİNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
11İLKER BURNUKARA GAZİANTEP İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
12HAMDİ MELİK AYTEKİNGÖNEN SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
13İSMAİL ŞENTÜRK HAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
14SERDAR ÜNALILGIN İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
15MUSTAFA ERTUĞRAL İNÖNÜ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
16MEMDUH ÖZDEMİRKAYNARCA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
17HÜSEYİN DEMİRCANKIRKLARELİ İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
18MAHMUT KARHANKİRAZ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
19ŞAHİN ÇELİKÇİ KONYA ÇUMRA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
20ERCÜMENT SARIKAFA KONYA EREĞLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
21KEMAL YAŞAR YÜKSELER KONYA KARAPINAR SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
22HARUN UYSAL KULA İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
23ULVİ MURAT TUNCA MANİSA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
24AHMET DEMİRKOPARANNİĞDE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
25HALİL DEVECİ ÖDEMİŞ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
26MUSTAFA ERDOĞDU SARAYÖNÜ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
27İBRAHİM GÖKÇE SINDIRGI İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
28FİKRET AYDINSÖĞÜTLÜ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
29AHMET BÜLENT ÇETİNSUSURLUK SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
30OSMAN TURGUTLUGİL TEKİRDAĞ MALKARA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
31BAHAETTİN TİTİZ TİRE İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
32TEVFİK KESKİN TÜRKİYE SÜT ÜRETİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
33SEBAHATTİN DÖNMEZ ÇANAKKALE VE İLÇELERİ SÜT ÜRÜNLERİ TARIMSAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
34MEHMET ÖZKURNAZ S.S.ÇANAKKALE VE ÇEVRE KÖYLERİ KALKINMA VE DİĞER TARIMSAL AMAÇLI KOOPERATİFLER BİRLİĞİ
35RASİM ÖZTÜRK SS AHİEVREN KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
36HÜSEYİN YILDIZSS AYVACIK İLÇE MERKEZİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
37ŞABAN ERGÜNSS BALIKESİR BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
38AHMET ERKEN SS EDİRNE TARIMSAL AMAÇLI KÖY KALKINMA KOOPERATİFİ BİRLİĞİ
39NURİTTİN ÇELİK SS EVRENBEY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
40BÜLENT BAYAT SS İNTEPE KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
41İBRAHİM K. SOYDAN SS KARABİGA TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
42SEYİT MEHMET DAĞ SS KONYA-KARAMAN BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
43ALİ BAYRAKTAR SS NİĞDE VE AKSARAY BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
44RAMAZAN DEMİRKIRAN SS TEKİRDAĞ BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
45VESİLE NUR GÜVENTARIM KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
46AHMET BİNGÖLANKARA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
47MEHMET SEDAT GÜNGÖR AYDIN İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
48İSMAİL ANIL BURSA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
49YILMAZ KAYAÇORUM İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
50TUNCAY AYTIN EDİRNE İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
51YAŞAR FARUK GÜNAYERZİNCAN İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
52H. HÜSEYİN ÖZDEMİR ISPARTA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
53İBRAHİM ARMUTLU İZMİR İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
54MEHMET TARTAN KONYA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
55MEHMET ALDEMİRMUĞLA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
56KAMİL ÖZCANTÜRKİYE DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
57AHMET YILMAZ UŞAK İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
58AHMET TİNTAŞ HAY-KOOP AFYONKARAHİSAR BÖLGE BİRLİĞİ
59HÜSEYİN SİMAV HAYKOOP ANTALYA BÖLGE BİRLİĞİ
60MAHMUT ESKİYÖRÜK HAYKOOP İZMİR BÖLGE BİRLİĞİ
61RAMAZAN KOMAN HAYKOOP KONYA BÖLGE BİRLİĞİ
62YUSUF ÇALIŞKAN HAYKOOP KÜTAHYA BÖLGE BİRLİĞİ
63MUSTAFA KAZAK HAY-KOOP MANİSA BÖLGE BİRLİĞİ
64RECEP PULATHAY-KOOP SAKARYA BÖLGE BİRLİĞİ
65HİMMET ÖZDEMİR HAY-KOOP UŞAK BÖLGE BİRLİĞİ
66HÜSEYİN ÖZAYDINTÜRKİYE HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
67CENGİZ YORULMAZEDİRNE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
68ŞEFİK ÖNER GERCÜŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
69AHMET YAĞAN İDİL ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
70EKREM ŞAYLANKIRKLARELİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
71RAHMİ YETEROĞLU NİKSAR ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
72EMEL TUĞRULKÖY-KOOP MERKEZ BİRLİĞİ
73HASAN ÇAKIRBALIKESİR DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
74YAKUP YILDIZ KÖY-KOOP BURDUR BİRLİĞİ
75AHMET ERTÜRK ÖRKOOP NAZİLLİ VE ÇEVRESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
76MEHMET VAROL SS HAYKOOP DENİZLİ KÖYKOOP BİRLİĞİ
77ALİ ÜLKER SÜT MÜSTAHSİLLERİ TARIM KALKINMA KOOPERATİFİ
78NİHAT ÇELİK TÜRKİYE DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ

 


 

         KAMU ALT GRUBU ÜYELERİ          

 

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1SALİH ÇELİK GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
2MURAT GÜNAY GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
3GÜRKAN KARACAGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
4TAYFUN KILIÇEKONOMİ BAKANLIĞI
5ALPER ERİTENEKONOMİ BAKANLIĞI
6DR. GÜLŞEN BARLASSAĞLIK BAKANLIĞI
7H. BERNA KARAKAŞSAĞLIK BAKANLIĞI
8ÖZCAN TUTUMLUBİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
9BURAK YANIKOĞLUBİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
10FERDA YILDIRIMET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
11MUSTAFA SAMİ CÜCELOĞLUET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
12NEŞE RAFİA GÜRSOYMİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
13MUKADDER EMİROĞLUGÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
14NİHAL SAYARTÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ
15HAKAN SUAT ÖLMEZREKABET KURUMU

 


 

               ARAŞTIRMA KURUMLARI, MESLEK ODALARI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ALT GRUBU               

                         

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1PROF. DR. ATAKAN KOÇ ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
2PROF. DR. ATİLA YETİŞEMİYENANKARA ÜNİVERSİTESİ
3PROF. DR. NEVZAT ARTIK ANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA GÜVENLİĞİ ENSTİTÜSÜ
4PROF. DR. NURAY GÜZELER ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
5PROF. DR. HARUN R. UYSALEGE ÜNİVERSİTESİ
6YILDIRAY İSTANBULLU GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI BURSA GIDA VE YEM KONTROL MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
7MİHRİBAN HATUN AKSOY GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ANKARA ETLİK MRK. VET. KONT. ARŞ. ENSTİTÜSÜ
8DR. FAHRİYE SARAÇ GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI PENDİK VET. KONT. ARŞ. ENSTİTÜSÜ
9DOÇ. DR. ALİ TOPÇU HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
10PROF. DR. ALPER YILMAZ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
11PROF. DR. MUHİTTİN ÖZDER NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
12PROF. DR. SUZAN YALÇIN SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
13İFFET DİLEK AKAN TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI
14PROF.DR. CELALETTİN KOÇAK TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
15DR. MEHLİKA BORÇAKLITÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ
16SANER DEDETÜBİTAK MERKEZ
17FERDA HEKİMCİTÜKETİCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU (TÜDEF)
18DR. MUSTAFA ULUDAĞTÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ
19FAZLI YALÇINDAĞ TÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI KONFEDERASYONU
20İRFAN UZUNPINAR TÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
21PROF. DR. MUSTAFA TAYARULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ