Home Üyelerimiz

Üyelerimiz

SANAYİCİ ALT GRUBU ÜYELERİ                

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1RECEP ATEŞAK GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
2YAKUP AKBELAKBEL SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
3MUSTAFA AKBELAKDEM MEYVE ÖZÜ VE TARIMSAL SAN. TİC. A.Ş.
4VEDAT METE ÜNSALAKOVA SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
5FATİH ÖZDEMİRASTOSAN SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
6HARUN ÇALLIAMBALAJLI SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ
7İSMET KABAKAYNES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
8MURAT KARLIBAŞBAHÇIVAN GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
9EMİN BOLCALBAKKALBAŞIOĞLU SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
10HALİL DURMAZBALKAN SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
11ELİF BAŞERBAŞARI MÜŞAVİRLİK TİC. LTD.ŞTİ.
12ANIL UZUNBEL –KARPER GIDA SAN. A.Ş.
13SABİT KOSTAKBENTLEY-MERKİM SÜT ANALİTİK CİHAZLARI KİMYASAL MEDİKAL GIDA TARIM OTOMOTİV SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ.
14MEHMET ALİ ARICIBOLVADİN SÜT GIDA TARIM HAYV. İNŞ. NAK. İTH. İHRC. SAN. VE TİC. A.Ş.
15GÖKHAN YILDIRIMCİCİ SÜT SAN. VE TİC. A.Ş.
16MÜMİN KESKİNDANONE TİKVEŞLİ GIDA VE İÇECEK A.Ş.
17HALİT DEMİRELDEMİRELLER AKARYAKIT TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
18MEHMET BARIŞ ÖZTUNÇDİMES GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
19ABDÜLHAMİT CANEKER SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
20MUSTAFA EKİCİEKİCİLER SÜT GIDA TARIM HAYVANCILIKSAN. VE TİC. A.Ş.
21İDRİS KURNAZEKSO SÜT VE GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
22FARUK TOKMAKELVAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
23DENİZ SAYGILIENKA SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
24ADEM SARARMIŞETİ GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
25ALİ KAHRAMANEZİNE PEYNİRİNİ VE MANDIRACILARINI KORUMA GELİŞTİRME VE TANITMA DERNEĞİ
26ÜNAL METEFİMAR MERMER MADENCLİK İNŞ. AKARYAKIT TURİZM. TARIM. SERACILIK HAYV. GIDA ÜRÜNLERİ SAN. A.Ş.
27SABİT KARACAGÖNENLİ SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
28ZÜLKÜF KOPUZGÜNDOĞDU GIDA SÜT.ÜRN. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.
29VEDAT ÖDERGÜNEY SÜT SANAYİ VE GIDA MADDELERİ TİC. A.Ş.
30KOSAT GÜRLERGÜR SÜT GIDA SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
31EYÜP AKPINARİSTANBUL TİCARET BORSASI
32SERKAN KARAİTİMAT PEYNİRCİLİK SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ İMALAT PAZ. SAN. VE TİC. A.Ş.
33METİN TERZİOĞLUİZİ SÜT VE GIDA MAMÜLLERİ SAN. TİC. A.Ş.
34ADEM EGİİZMİR TİCARET BORSASI
35MEHMET AKİF TİMURKAANLAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
36MEHMET ALİ KUNTOĞLUKEMPOSTAR GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
37MUSTAFA ÖZSAKALKONYA TİCARET BORSASI
38CELALETTİN KUZUCUKUZUCU SÜT. MAM. SAN. TİC. A. Ş.
39VAHTİ VURAL YAZGANMALKARA BİRLİK SÜT VE SÜT MAMÜLLERİ A.Ş.
40ATİLA GÜRSOYMAMSAN GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
41ERGÜN AYHANMAR TÜKETİM MAD. İTH. İHRC. SAN. VE TİC. A.Ş. (KAY SÜT)
42BEKİR GÜLDÜOĞLUMEYSU GIDA SANAYİ TİCARET A.Ş.
43HAKAN BAŞERMEYSÜT MEYVE SÜT VE GIDA MAM. SAN. TİC. A.Ş.
44SAMED ÖZDAĞMİLKMAN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. A.Ş.
45BURHAN SAKKAOĞLUMİLKON SÜT VE GIDA MAMÜL. SAN. VE TİC. A.Ş
46YAKUP ÖZTÜRKOĞUZ GIDA SANAYİ VE TİCARET A. Ş.
47MURAT OKÇUOKÇULAR SÜT MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
48ERSOY YALLIOĞLUÖDEMİŞ TİCARET BORSASI
49ŞERAFETTİN GÜLLÜÖZGÜLLÜ SÜT MAM. HAY. VE İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
50HAKAN AKKOYUNPANAGRO TARIM HAYVANCILIK GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
51ÖZLEM YALÇINPINAR SÜT MAM. SAN. A.Ş.
52TEOMAN DURUKANRELLA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
53OSMAN DEMİRELRODOS SÜT GIDA İNŞAAT TAAH. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
54MEHMET UĞUR BUHARALISELSÜT GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
55NAHİT YAZICIOĞLUSETBİR TÜRKİYE SÜT, ET, GIDA SANAYİCİLERİ VE ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
56TEVFİK SAKIPAĞASGS SÜT VE GIDA SAN. A.Ş.
57TEMEL HIDIMOĞLUSÜTAŞ SÜT ÜRÜNLERİ A.Ş.
58SERDAR AYDEMİRSÜTOFİS GIDA MAM. SAN. TİC. A.Ş.
59MUSTAFA BORAZANŞEKER SÜT TİCARET VE SANAYİ A.Ş.
60ADİL AKKUŞSLAVA SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ GIDA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
61TARIK DEMİRKANŞÖLEN ÇİKOLATA GIDA SAN. VE TİC. A.Ş.
62DERYA TAHSİLDAROĞLUTAHSİLDAROĞLU SÜT ÜRÜNLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
63HAKAN KAZANCIGİLTAKIŞ GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
64ANIL SUSURLUKLUTAT GIDA SANAYİİ A.Ş. (SEK SÜT)
65İLKER KAÇANTEKSÜT SÜT MAMÜLLERİ SAN. VE TİC. A.Ş.
66ORAL BOZYİĞİTTETRA PAK MAKİNA TİC. VE SER. LTD. ŞTİ.
67HALİL İBRAHİM ÖZBAYATTİGEM TARIM İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
68HÜSEYİN SARIBAŞTOBB TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ
69MUSA UĞURUĞURAY SÜT A.Ş.
70MEHMET EVRENÜNYEMSAN YEM VE GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ.
71BUSE PINAR KAÇARYÖRSAN GIDA MAM. SAN. VE TİC. A.Ş.
72BASRİ ÖZYÖRÜK SÜT ÜRÜNLERİ HAYVANCILIK GIDA SAN. TİC. LTD.ŞTİ
73GALİP ÇAĞATAY ANARATYÖRÜKOĞLU SÜT VE ÜRÜNLERİ SAN. TİC. A.Ş.

 

ÜRETİCİ ALT GRUBU ÜYELERİ     

 

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1ESAT ZENGİNAKSARAY İLİ MERKEZ İLÇE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
2CİHAT ŞİMŞEKBALIKESİR İLİ MERKEZ İLÇE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
3ÖZGÜR BAKANBANDIRMA VE ERDEK İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
4MURAT DEĞERBİGADİÇ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
5TAHSİN BARANBUCAK, ÇELTİKÇİ, AĞLASUN İLÇELERİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
6HARUN ARSLANÇAN İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
7İBRAHİM ETHEM KURKUTDURSUNBEY SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
8HÜSEYİN ALDEMİREMİRGAZİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
9HÜSAMETTİN AYDINEZİNE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
10İLKER BURNUKARAGAZİANTEP İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
11HAMDİ MELİK AYTEKİNGÖNEN SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
12İSMAİL ŞENTÜRKHAYRABOLU SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
13SERDAR ÜNALILGIN İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
14MUSTAFA ERTUĞRALİNÖNÜ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
15MEMDUH ÖZDEMİRKAYNARCA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
16HÜSEYİN DEMİRCANKIRKLARELİ İLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
17MAHMUT KARHANKİRAZ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
18ŞAHİN ÇELİKÇİKONYA ÇUMRA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
19ERCÜMENT SARIKAFAKONYA EREĞLİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
20KEMAL YAŞAR YÜKSELERKONYA KARAPINAR SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
21HARUN UYSALKULA İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
22ULVİ MURAT TUNCAMANİSA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
23AHMET DEMİRKOPARANNİĞDE SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
24HALİL DEVECİÖDEMİŞ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
25MUSTAFA ERDOĞDUSARAYÖNÜ İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
26İBRAHİM GÖKÇESINDIRGI İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
27AHMET BÜLENT ÇETİNSUSURLUK SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
28OSMAN TURGUTLUGİLTEKİRDAĞ MALKARA SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
29BAHAETTİN TİTİZTİRE İLÇESİ SÜT ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
30TEVFİK KESKİNTÜRKİYE SÜT ÜRETİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
31SEBAHATTİN DÖNMEZÇANAKKALE VE İLÇELERİ SÜT ÜRÜNLERİ TARIMSAL ÜRETİCİLERİ BİRLİĞİ
32MEHMET ÖZKURNAZS.S.ÇANAKKALE VE ÇEVRE KÖYLERİ KALKINMA VE DİĞER TARIMSAL AMAÇLI KOOPERATİFLER BİRLİĞİ
33RASİM ÖZTÜRKSS AHİEVREN KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
34HÜSEYİN YILDIZSS AYVACIK İLÇE MERKEZİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
35ŞABAN ERGÜNSS BALIKESİR BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
36AHMET ERKENSS EDİRNE TARIMSAL AMAÇLI KÖY KALKINMA KOOPERATİFİ BİRLİĞİ
37NURİTTİN ÇELİKSS EVRENBEY KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
38BÜLENT BAYATSS İNTEPE KÖYÜ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
39İBRAHİM K. SOYDANSS KARABİGA TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
40SEYİT MEHMET DAĞSS KONYA-KARAMAN BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
41ALİ BAYRAKTARSS NİĞDE VE AKSARAY BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
42RAMAZAN DEMİRKIRANSS TEKİRDAĞ BÖLGESİ TARIM KOOPERATİFLERİ BİRLİĞİ
43VESİLE NUR GÜVENTARIM KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
44AHMET BİNGÖLANKARA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
45MEHMET SEDAT GÜNGÖRAYDIN İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
46YILMAZ KAYAÇORUM İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
47TUNCAY AYTINEDİRNE İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
48YAŞAR FARUK GÜNAYERZİNCAN İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
49H. HÜSEYİN ÖZDEMİRISPARTA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
50İBRAHİM ARMUTLUİZMİR İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
51MEHMET TARTANKONYA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
52MEHMET ALDEMİRMUĞLA İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
53KAMİL ÖZCANTÜRKİYE DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
54AHMET YILMAZUŞAK İLİ DAMIZLIK SIĞIR YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
55AHMET TİNTAŞHAY-KOOP AFYONKARAHİSAR BÖLGE BİRLİĞİ
56HÜSEYİN SİMAVHAYKOOP ANTALYA BÖLGE BİRLİĞİ
57MAHMUT ESKİYÖRÜKHAYKOOP İZMİR BÖLGE BİRLİĞİ
58RAMAZAN KOMANHAYKOOP KONYA BÖLGE BİRLİĞİ
59YUSUF ÇALIŞKANHAYKOOP KÜTAHYA BÖLGE BİRLİĞİ
60MUSTAFA KAZAKHAY-KOOP MANİSA BÖLGE BİRLİĞİ
61RECEP PULATHAY-KOOP SAKARYA BÖLGE BİRLİĞİ
62HİMMET ÖZDEMİRHAY-KOOP UŞAK BÖLGE BİRLİĞİ
63HÜSEYİN ÖZAYDINTÜRKİYE HAYVANCILIK KOOPERATİFLERİ MERKEZ BİRLİĞİ
64CENGİZ YORULMAZEDİRNE ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
65ŞEFİK ÖNERGERCÜŞ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
66EKREM ŞAYLANKIRKLARELİ ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
67RAHMİ YETEROĞLUNİKSAR ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI
68EMEL TUĞRULKÖY-KOOP MERKEZ BİRLİĞİ
69ÖZCAN MEDERBALIKESİR DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ BİRLİĞİ
70YAKUP YILDIZKÖY-KOOP BURDUR BİRLİĞİ
71AHMET ERTÜRKÖRKOOP NAZİLLİ VE ÇEVRESİ TARIMSAL KALKINMA KOOPERATİFİ
72MEHMET VAROLSS HAYKOOP DENİZLİ KÖYKOOP BİRLİĞİ
73ALİ ÜLKERSÜT MÜSTAHSİLLERİ TARIM KALKINMA KOOPERATİFİ
74NİHAT ÇELİKTÜRKİYE DAMIZLIK KOYUN KEÇİ YETİŞTİRİCİLERİ MERKEZ BİRLİĞİ

 


 

         KAMU ALT GRUBU ÜYELERİ          

 

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1SALİH ÇELİKGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
2MURAT GÜNAYGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
3GÜRKAN KARACAGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI
4TAYFUN KILIÇEKONOMİ BAKANLIĞI
5ALPER ERİTENEKONOMİ BAKANLIĞI
6DR. GÜLŞEN BARLASSAĞLIK BAKANLIĞI
7H. BERNA KARAKAŞSAĞLIK BAKANLIĞI
8ÖZCAN TUTUMLUBİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
9BURAK YANIKOĞLUBİLİM SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
10FERDA YILDIRIMET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
11MUSTAFA SAMİ CÜCELOĞLUET VE SÜT KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ
12NEŞE RAFİA GÜRSOYMİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
13MUKADDER EMİROĞLUGÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI
14NİHAL SAYARTÜRK STANDARTLARI ENSTİTÜSÜ
15HAKAN SUAT ÖLMEZREKABET KURUMU

 


 

               ARAŞTIRMA KURUMLARI, MESLEK ODALARI VE SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI ALT GRUBU               

                         

NOADI SOYADITEMSİL ETTİĞİ KURULUŞ
1PROF. DR. ATAKAN KOÇADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ
2PROF. DR. ATİLA YETİŞEMİYENANKARA ÜNİVERSİTESİ
3PROF. DR. NEVZAT ARTIKANKARA ÜNİVERSİTESİ GIDA GÜVENLİĞİ ENSTİTÜSÜ
4PROF. DR. NURAY GÜZELERÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ
5PROF. DR. HARUN R. UYSALEGE ÜNİVERSİTESİ
6YILDIRAY İSTANBULLUGIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI BURSA GIDA VE YEM KONTROL MERKEZ ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ
7MİHRİBAN HATUN AKSOYGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI ANKARA ETLİK MRK. VET. KONT. ARŞ. ENSTİTÜSÜ
8DR. FAHRİYE SARAÇGIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI PENDİK VET. KONT. ARŞ. ENSTİTÜSÜ
9DOÇ. DR. ALİ TOPÇUHACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
10PROF. DR. ALPER YILMAZİSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
11PROF. DR. MUHİTTİN ÖZDERNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ
12PROF. DR. SUZAN YALÇINSELÇUK ÜNİVERSİTESİ
13İFFET DİLEK AKANTMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI
14PROF.DR. CELALETTİN KOÇAKTMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI
15DR. MEHLİKA BORÇAKLITÜBİTAK MARMARA ARAŞTIRMA MERKEZİ
16SANER DEDETÜBİTAK MERKEZ
17FERDA HEKİMCİTÜKETİCİ DERNEKLERİ FEDERASYONU (TÜDEF)
18DR. MUSTAFA ULUDAĞTÜRK VETERİNER HEKİMLERİ BİRLİĞİ
19FAZLI YALÇINDAĞTÜRKİYE ESNAF VE SANATKARLARI KONFEDERASYONU
20İRFAN UZUNPINARTÜRKİYE İSTATİSTİK KURUMU
21PROF. DR. MUSTAFA TAYARULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ