23-26 Eylül 2019 tarihlerinde “Yaşam için Süt” temasıyla İstanbul’da düzenlenecek olan Dünya Süt Zirvesi kayıtları başladı.

Global süt ve süt ürünleri sektörünün en geniş kapsamlı toplantısı olan IDF Dünya Süt Zirvesi her yıl farklı bir ülkede yaklaşık 2.000 kişilik katılım ile gerçekleştirilmektedir. Bu yıl İstanbul Hilton Bomonti Otelde Ulusal Süt Konseyi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek zirvede global sektörün tüm paydaşları bir araya geliyor.

Dünyanın öncü süt sanayicilerinin CEO ve üst düzey yöneticileri, süt üreticileri, tedarikçiler, kamu temsilcileri ve seçkin bilim insanlarının yanında sektörümüz ile bağlantılı tüm temsilciler İstanbul’da Dünya Süt Zirvesinde buluşuyor. Bugün 9 milyara ulaşan dünya nüfusunun sürdürülebilir bir şekilde beslenebilmesine global süt sektörümüzün nasıl katkı sağlayacağına dair görüşlerini paylaşmak üzere “dünyanın sütçüleri” Dünya Süt Zirvesinde bir araya geliyor.

  • Sektörün tüm paydaşlarının görüşlerinin paylaşılmasını imkân sağlayan dört günlük bilimsel programa dâhil olma,
  • Global sektörde ortaya çıkan en güncel gelişmelerden haberdar olma,
  • Üretimden işlemeye, sağımdan analiz yöntemlerine, hayvan refahından çiftlik yönetimine, gıda güvenliğinden süt politikalarına ve pazarlamadan beslenmeye kadar süt değer zincirinin tüm halkalarına dâhil olan tüm üst düzey sektör temsilcileri ile bir araya gelme fırsatı sunan

Dünya Süt Zirvesine davetlisiniz.

Kayıt ve ayrıntılı bilgi için ekli dosyayı inceleyebilir veya www.idfwds2019.com zirve internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kategoriler: Duyurular